Ми працюємо! Доставляємо всю косметику по Україні, а бренд Meder – також в Європу.
Close

Індивідуальний підбір косметики для домашнього догляду

Онлайн або в студії
18 брендів професійної косметики
Безкоштовна консультація

Індивідуальний підбір косметики для домашнього догляду

Онлайн або в студії
18 брендів професійної косметики
Безкоштовна консультація

Про нас

Naturalezza – це сервіс підбору косметики для домашнього догляду.

Ми глибоко переконані, що саме домашній догляд, підібраний за допомогою професіонала, що застосовується щодня, вранці та ввечері, 365 днів на рік, дає «запас міцності» для вашої шкіри, а також стійкий і пролонгований результат з роками.


Любов Назаренко,
засновниця сервісу Naturalezza,
косметолог-практик

Наші принципи

Індивідуальний підбір
Підберемо вам тільки ті засоби, які потрібні саме вашій шкірі, а також розповімо, як правильно ними користуватися. Ви отримаєте декілька варіантів догляду і зможете вибрати той, що підходить вам по бюджету.
Культура домашнього догляду
Ми не просто продаємо косметику – ми вчимо правильному догляду за шкірою. Під час консультації ви зрозумієте важливість кожного етапу і надихнетесь доглядати за шкірою щодня, з почуттям любові та турботи до себе.
Важливий результат, а не бренд
Ми підбираємо косметику не за брендом, а за ефективністю. Всі засоби комбінуємо так, щоб ваша шкіра отримала відповідний догляд. Для цього в нашому арсеналі 18 професійних брендів.
Безкоштовна консультація
Ви платите тільки за косметику за офіційними прайсами брендів. Консультація та підбір — безкоштовні.

«

»

Як відбувається підбір косметики

1
Запис
Для запису на консультацію заповніть заявку та сплатіть 750 грн. Це депозит, він враховується у загальній вартості косметики. Тобто ви платите тільки за підібрані засоби згідно з офіційними прайсами брендів, а консультація — безкоштовна.
2
Зустріч або відеодзвінок
Ми узгодимо час і місце консультації. Ви можете прийти до студії в Києві або під'єднатися з будь-якої точки світу за допомогою відеозв'язку (скайп, вайбер, телеграм).

Ми поставимо питання про вашу шкіру і порекомендуємо, як за нею краще доглядати. Всі деталі ми записуємо і зберігаємо. Коли ви звернетеся наступного разу, вам не потрібно буде повторювати все заново.
3
Підбір косметики
Виходячи з потреб вашої шкіри, ми підберемо оптимальну комбінацію засобів з усіх представлених брендів. Ви отримаєте декілька варіантів і зможете вибрати той, що найбільше підходить вам по бюджету.
4
Оплата та отримання
Ми збираємо узгоджене замовлення. Разом з косметикою ви отримуєте покрокову схему її застосування.

При консультації в студії ви можете оплатити та забрати косметику відразу ж. При консультації онлайн — оплатити картою, після чого ми відправимо замовлення на вашу адресу в будь-яку точку світу.
5
Підтримка
Якщо в процесі використання косметики у вас виникнуть питання, ми з задоволенням на них відповімо. За потреби, ми можемо коригувати або доповнювати схему застосування засобів.
Click to order
Заявка на консультацію та підбір косметики
Total: 
Для запису на консультацію заповніть форму та сплатіть 750 грн. Це депозит, який врахується при купівлі косметики. Тобто ви платите лише за косметику, а консультація безкоштовна.
Тип консультації
Якщо бажаний час вже зайнятий, ми запропонуємо вам інші варіанти на вибір.
Ви можете оплатити карткою зараз або пізніше, після узгодження дати та часу консультації (для цього оберіть варіант оплати «Готівкою»).
Payment method
Відправляючи замовлення, ви погоджуєтеся з Публічною офертою. Ми гарантуємо, що ваші дані будуть використані виключно з метою обробки замовлення і не будуть передані третім особам.
Відгуки
Контакти
+38 096 738 09 91
naturalezzabox@gmail.com
Київ, вул. Пушкінська, 31б, офіс 13
Система знижок
Любі клієнти! У нас діє система знижок в залежності від суми замовлення:

  • 3000 грн – 5%
  • 5000 грн – 7%
  • від 8000 грн – 10%
З любов'ю, Naturalezza